پنج شنبه, 07 اسفند 1399

انتخاب و اتصال لوله ها در کارگاه پرورش ماهی خانگی

برای لوله ها بهترین انتخاب لوله های جدیدی است که به عنوان لوله های سبز و یا شبیه به آن به بازار آمده و در ساختمان ها به جای لوله های فلزی استفاده می شود.

این لوله ها به لوله سبز هم معروف هستند و خوبی که دارند این است که بسیار سبک و مقاوم هستند، انعطاف دارند و از همه مهمتر اینکه به هم متصل کردن آنها راحت است. لوله ها خود بست هایی دارند که می توان به کمک آنها 2لوله را به هم وصل کرد حتی انواع شیرها و زانو ها و ... همه چیز مهیا است.

 

 

 

وقتی لوله را داخل آکواریوم می کنید باید چیزی حدود 5 سانتیمتر آن داخل آکواریوم باشد و محل اتصال لوله و شیشه باید کاملا با چسب آکواریوم آب بندی شود. بعد باید برای این خروجی یک تور هم درست کنید تا ماهی ها از آن رد نشوند. کار ساده ایست و کافی است یک پارچه توری را بردارید و دور آن را کش بدوزید و دور لوله بیندازید. کش را تنگ بگیرید که کامل روی لوله محکم شود و با فشار آب مکیده نشود. اگر این توری را بزرگ بگیرید بهتر است چون گاهی اوقات نیاز است تکه ای ابر داخل لوله فرو کنید تا جریان آب خیلی کم شود (مثلا وقتی نوزاد تازه هچ شده دارید) در این شرایط توری می تواند ابر را نگه دارد تا ابر به داخل لوله ها مکیده نشود.

جستجو

سیستم آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :35
بازديد روز گذشته :47
بازديد اين هفته :172
بازديد اين ماه :1132
مجموع آمار بازديد ها :128908

درحال حاضر 3 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.